• صفحه اصلی
  • خرید نهال گردو کاما با بهترین قیمت در سال 1401
نهال گردو کاما پیوندی

خرید نهال گردو کاما + مشخصات گردو کاما

نهال گردو کاما یکی از ارقام سازگار با اقلیم سرد و سرد است که یکی از محصولاتی است که توسط مهندس داداشی نهالستان غرب گردو کشت شده و با کیفیت بالا به باغداران و مشتریان عزیز عرضه می شود. در این مقاله قصد داریم در مورد مشخصات نهال گردو کاما و نحوه خرید نهال گردو اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، تا پایان با ما همراه باشید.

مشخصه های نهال گردو وینا:

نهال گردو کاما یکی از ارقام گردو دیرگل است که مناسب برای کاشت در مناطق سردسیر (آب و هوای سرد) مقاوم به سرمای اواخر بهار می باشد.
نکته: نهال های گردو کاما ارقام سریع الرشد با عملکرد بالا و پرمحصول هستند که از سال اول به بار می نشینند و از سال پنجم به بهره برداری اقتصادی (حداکثر بهره وری) می رسند؛ عملکرد سالانه هر درخت بالغ گردو کاما حدود 25 تا 30 کیلوگرم است. .
از دیگر ویژگی های این رقم سرعت رشد آهسته آن است که می تواند حداکثر تا 4 تا 5 متر رشد کند و همچنین مقاومت خوبی در برابر آفات حشرات و خشکی دارد.
گردو گردو کاما بهترین کیفیت و طعم را دارد و مغز گردو به رنگ روشن است.

کاشت و نگهداری نهال گردو کاما باید دارای چه شرایطی باشد:

نهال گردو کاما یک رقم مقاوم به سرما و مقاوم به خشکی است، بنابراین بهترین آب و هوا برای کشت آن، آب و هوای مناطق سرد، معتدل و خشک است.
این عدد نسبت به سایر گونه های نهال گردو که نیاز به خنک کننده کمتری دارند بهتر است؛ به طور کلی درختان گردو برای نتیجه بهتر به حدود 700 تا 1500 ساعت سرما در پاییز و زمستان نیاز دارند.
میزان آبیاری و نوع خاک منطقه کاشت نهال دو عامل بسیار مهم و مؤثر بر رشد و عملکرد درخت گردو هستند که در اینجا به توضیح و بررسی آنها می پردازیم:
نیاز به آبیاری نهال گردو کاما:
نهال های گردو کاما در طول دوره رشد خود مراحل مختلفی را طی می کنند، بنابراین توجه به نیاز آبیاری ضروری است؛ آبیاری به موقع درختان گردو به طور مستقیم بر بهره وری آنها در سال جاری و سال های آینده تأثیر می گذارد.
توجه: عواملی مانند سن درخت، شرایط آب و هوایی و شدت رشد در تعیین میزان دقیق آب مورد نیاز برای آبیاری یک هکتار درخت گردو مفید است.
متوسط ​​نیاز آبی در هر هکتار درخت گردو حدود 1000 تا 7000 متر مکعب در سال است و فاصله آبیاری بین دو دوره باید 7 تا 10 روز در نظر گرفته شود.
به دلیل نوع آب و هوا و شرایط اقلیمی کشور ما اغلب نیمه خشک است.لازم به ذکر است که در سراسر کشور کمبود آب وجود دارد و آبیاری باغات مشکل است اما رشد درختان گردو. هنگامی که آنها بالغ می شوند، برای مدیریت یک باغ بزرگ و آبیاری درختان آن به مقدار کمی آب نیاز است.
کیفیت آب مصرفی نیز یکی از عواملی است که باید از نظر میزان املاح و عناصر به دقت مورد توجه قرار گیرد چرا که آب با املاح زیاد برای آبیاری درختان گردو مناسب نیست.

خصوصیات خاک مناسب برای کاشت نهال گردو:
نهال های گردو کاما دارای رشد ریشه ای عمیق و گسترده هستند، بنابراین برای رشد این گیاه به حداقل 1.5 تا 2 متر خاک نیاز است.
خاک غنی به دلیل قابلیت زهکشی بهترین انتخاب برای کشت نهال گردو است، زیرا این خاصیت باعث می شود که رطوبت و رطوبت در اطراف ریشه گیر نکند و از پوسیدگی جلوگیری کند.
نکته: بافت لومی به بافت خاکی گفته می شود که 20% رس، 40% ماسه و 40% سیلت باشد.

اهمیت کود دادن به نهال گردو کاما پیوندی:

میزان برداشت و باردهی درخت گردو از جمله نهال های گردو کاما تا حد زیادی به میزان مراقبت و توجه بستگی دارد؛ یکی از مراقبت های ضروری و مهم برای افزایش عملکرد و رشد بهینه نهال گردو، تحقیق و آزمایش خاک از نظر خاک است. عناصر ضروری
نیتروژن، پتاسیم، آهن، کلسیم، روی، فسفر و سایر عناصر تأثیر بسزایی در عملکرد و رشد گیاهان دارند و عدم وجود هر یک از آنها رشد نهال را با چالش مواجه خواهد کرد.
توجه: ریشه های نهال گردو در سال های اولیه به شدت رشد می کنند، بنابراین کود حیوانی (ارگانیک) به صورت گودال کود همراه با کودهای مورد نیاز در زمستان به درختان داده می شود.

الگوهای کاشت نهال گردو پیوندی وینا و فصل کاشت آن:

نهال های گردو کاما به دلیل سرعت رشد کم در فواصل 7 7 یا 8 × 8 متر کاشته شدند و پس از تعیین همان فواصل مشخص شده، سوراخ هایی به عمق 1 متر برای کاشت نهال حفر شدند.
توجه: لطفاً توجه داشته باشید که نهال گردوB هنگام کاشت باید حداقل 1 متر ارتفاع داشته باشد، زیرا این ویژگی باعث رشد سریع نهال گردوB می شود.

خرید نهال گردو کاما از نهالستان بی واسطه:

این نهالستان بزرگترین مجتمع پرورش نهال در غرب کشور است که انواع نهال از جمله نهال گردو کاما را با کیفیت بالا به فروش می رساند.
این مرکز برای رفاه حال مشتریان، کلیه محصولات خود را به صورت آنلاین و از راه دور به تمام نقاط کشور ثبت و ارسال می کند؛ نهال های پرورش یافته به همراه گواهی بهداشت، شناسنامه و مجوز رسمی تولید و عرضه میگردد.
جهت تهیه محصول مورد نظر و اطلاع از قیمت و شرایط فروش و اخذ مشاوره رایگان با شماره فروش واحد فروش تماس حاصل فرمایید.


خرید نهال گردو کاما پیوندی دارای مراحل مختلفی است که لازم است به آن توجه کنید شما ابتدا باید پس از مشاهده عکس و خصوصیات ارقام نهال گردو کاما مورد نظرتان با کارشناسان نهالستان تماس گرفته و پس از مشاوره خرید نهال و استعلام قیمت نهال گردو کاما پیوندی نسب به خرید آن اقدام نمایید (لازم به ذکر است تمامی نهال های گردو کاما پیوندی این نهالستان دارای شناسنامه گواهی بهداشت و کارت قرنطینه می باشند). فروش نهال در نهال فروشی گردو کاما با مجوز تولید نهال گردو به صورت اینترنتی صورت میگیرد و پس از ثبت سفارش و آماده سازی نهال گردو کاما مورد نظرتان به مقصد شما ارسال میگردد، شما لازم است از راهنمایی کارشناسان ما از کاشت نهال گردو کاما تا احداث باغ آن و همچنین هرس درخت گردو کاما نحوه سمپاشی و آبیاری گردو کاما توجیح کامل شده که انشالله بتوانید به سوددهی خوبی در زمینه نهال گردو کاما داشته باشید.

سوالات نهال گردو کاما