• صفحه اصلی
  • خرید نهال گردو سانلند با بهترین قیمت در سال 1401
نهال گردو سانلند پیوندی

خرید نهال گردو سانلند + مشخصات گردو سانلند

نهال گردو سانلند یکی از ارقام اولیه گردو بومی کالیفرنیا است؛ این رقم یکی دیگر از محصولات ممتاز نهالستان است که در این مجموعه به فروش می رسد.
در این مطلب با مشخصات نهال گردو سانلند و نحوه خرید نهال گردو بیشتر آشنا می شوید پس با ما همراه باشید.

مشخصات گردو سانلند پیوندی:

نهال گردو سانلند (sunland walnut) رقمی است که منشا آن کالیفرنیا بوده و دارای برگهای زودرس و دیررس است.
توجه: نهال های گردو سانلند به دلیل شاخ و برگ زودرس به پژمردگی فوزاریوم در فصل بهار بسیار حساس هستند، بنابراین برای مناطقی که بارندگی مداوم و آب و هوای مرطوب دارند اصلا مناسب نیستند و توصیه نمی شود.
بهترین رقم گرده افشان این واریته چیکو است که دارای عملکرد و سطح عملکرد بالا، دانه روشن و رنگ درشت است؛ همچنین 80 درصد جوانه های زایشی به صورت جانبی تشکیل می شوند؛ نهال های گردو سانلند مقرون به صرفه و دارای عمر مفید بیش از 100 هستند. گیاهان
نکته: میانگین وزن مغز این گردو 9.9 گرم و درصد مغز آن 58 درصد است.

آب و هوای جغرافیایی نهال گردو سانلند پیوندی:

هنگام انتخاب نهال گردو برای کشاورزی در یک منطقه، به خصوصیات و ویژگی های نژاد و همچنین شرایط آب و هوایی منطقه توجه کنید، زیرا اگر نژاد انتخابی با شرایط منطقه رشد سازگار نباشد، رشد و نتایج حاصل می شود. خوب نخواهد بود
نهال گردو سانلند یک رقم بسیار زودبرگ است و با توجه به این ویژگی بسیار مستعد ابتلا به سوختگی است، بنابراین در آب و هوای بارانی و مرطوب باید از مصرف آن خودداری کرد.
توجه: باکتری هایی که باعث سوختگی گردو می شوند می توانند به تمام قسمت های برگ ها حمله کرده و آنها را آلوده کنند.
الزامات سرمایی نهال گردو سانلند:
نهال های گردو سانلند به یک دوره خنک کننده تقریباً 700 ساعت در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد در پاییز و زمستان نیاز دارند.
مناطقی که زمستان های سرد دارند بهترین مکان برای رشد و رشد نهال گردو هستند زیرا زمانی که نیازهای سرمایی برآورده می شوند میوه می دهند.
بافت مناسب خاک:
زمین زیر کشت با عمق حداقل 1.5 متر و زهکشی خوب بهترین انتخاب برای کاشت گردو است؛ سیستم ریشه نهال گردو به طور گسترده و عمیق رشد می کند و خاک با بافت خاک حاصلخیز برای کاشت نهال گردو مناسب است.
بافت حاصلخیز ترکیبی از 40 درصد ماسه، 40 درصد سیلت و 20 درصد رس است که به دلیل زهکشی بهینه از رکود رطوبت و پوسیدگی ریشه جلوگیری می کند.
مقدار آب مورد نیاز برای آبیاری:
آب مورد نیاز درخت گردو با توجه به ویژگی ها و ویژگی های اقلیمی منطقه محوطه سازی شده و سن درخت تعیین می شود و به طور متوسط ​​این مقدار بین 1000 تا 7000 متر مکعب در هکتار برآورد می شود.
نهال گردو در صورت کاشت در مناطقی با سفره های آب زیرزمینی زیاد آسیب می بیند، بنابراین در این مناطق زهکشی در عمق حداقل 3 متری لازم است.سپس ، سپس ، سپس

فواصل و الگورهای کاشت نهال سانلند پیوندی:

نهال های گردو سانلند ارقام پیوندی اصلاح شده و ارقام گردوی پیوندی با فاصله حدود 7 × 7 یا 8 × 8 کاشته می شوند و پس از این فاصله، گودالی به طول حدود 1 متر در محل حفر می کنند و سپس نهال ها را می کارند.
نکته: نهال های پیوندی باید به گونه ای کاشته شوند که محل پیوند دور از خاک و به سمت باد باشد.

آفت و بیماری های گردو سانلند:

بیماری های مهم:
آنتراکنوز، آنتراکنوز (پوسیدگی ریشه)، (پوسیدگی طوقه)، گال باکتریایی طوقه و بلایت (پژمردگی فوزاریوم گردو) و سایر بیماری ها از شایع ترین بیماری ها در مناطق کشت گردو هستند.
نهال‌های گردو سانلند به دلیل برگ‌زدایی زودهنگام در بهار به پبیماری بلایت گردو بسیار حساس هستند؛ این بیماری با نام‌های قارچ گردو، پوسیدگی مغز گردو و سوختگی باکتریایی گردو نیز شناخته می‌شود.
عوامل بیماری‌زای این بیماری ممکن است به تمام قسمت‌های برگ‌ها حمله کرده و آن‌ها را آلوده کنند و هیچ عامل طبیعی بزرگ‌تر از بارندگی و رطوبت طولانی‌مدت در هنگام آلودگی و انتشار وجود ندارد.
توجه: این بیماری اولین بار در سال 1383 در مناطق مختلف کشور از جمله: تهران، مازندران، گیلان، همدان، استان مرکزی و اردبیل مشاهده و گزارش شد.
با یک دوز اسپری با بیماری مبارزه و کنترل کنید.
آفات شایع و مضر:
آفات مهم و رایج در درختان گردو عبارتند از: پروانه یا افسنطین (مخرب ترین آفت گردو است)، کرم سیب (حشرات سیب)، کرم گردو، ، کرم به، شته گردو، مگس پوست درخت گردو و کنه گال زگیلی برگ گردو.

هرس درخت های گردو سانلند پیوندی:

عملیات هرس شامل بریدن و حذف شاخه های آسیب دیده، بیمار، خشک و اضافی برای دستیابی به محصولی با کیفیت، نور و هوای کافی برای رسیدن به شاخه ها و تنظیم ظاهر درخت است.
هرس در دو مرحله انجام می شود:
مرحله 1: شکل کلی درخت را ایجاد کنید
مرحله 2: شاخه های اضافی را قطع کنید
توجه: درختان گردو در مناطق سردتر معمولاً از اسفند تا فروردین هرس می شوند.

خرید نهال گردو رقم سانلند پیوندی:

نهالستان قدیمی و معتبر غرب گردو با مدیریت مهندس داداشی مرگز تولید و عرضه نهال می باشد که در میاندواب (غرب کشور) واقع شده است که انواع نهال از جمله نهال گردو کاالی الخصوص نهال گردو سانلند پیوندی سانلند را به فروش میرساند.
این نهالستان جهت رفاه حال مشتریان، کلیه ارقام نهال های موجود خود را به صورت آنلاین به تمام نقاط کشور ثبت و ارسال می کند؛ نهال های تولید یافته گردو سانلند به همراه گواهی بهداشت، شناسنامه و مجوز رسمی تولید و عرضه میگردد.
جهت تهیه نهال مورد نظر و اطلاع از قیمت و شرایط فروش و اخذ مشاوره رایگان در مورد نهال گردو سانلند پیوندی با شماره فروش واحد فروش تماس حاصل فرمایید.


خرید نهال گردو سانلند پیوندی دارای مراحل مختلفی است که لازم است به آن توجه کنید شما ابتدا باید پس از مشاهده عکس و خصوصیات ارقام نهال گردو سانلند مورد نظرتان با کارشناسان نهالستان تماس گرفته و پس از مشاوره خرید نهال و استعلام قیمت نهال گردو سانلند پیوندی نسب به خرید آن اقدام نمایید (لازم به ذکر است تمامی نهال های گردو سانلند پیوندی این نهالستان دارای شناسنامه گواهی بهداشت و کارت قرنطینه می باشند). فروش نهال در نهال فروشی گردو سانلند با مجوز تولید نهال گردو به صورت اینترنتی صورت میگیرد و پس از ثبت سفارش و آماده سازی نهال گردو سانلند مورد نظرتان به مقصد شما ارسال میگردد، شما لازم است از راهنمایی کارشناسان ما از کاشت نهال گردو سانلند تا احداث باغ آن و همچنین هرس درخت گردو سانلند نحوه سمپاشی و آبیاری گردو سانلند توجیح کامل شده که انشالله بتوانید به سوددهی خوبی در زمینه نهال گردو سانلند داشته باشید.

سوالات نهال گردو سانلند